ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
15/09/2013 14:00Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 3
GK
18/09/2013 21:10ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - South Coast Capitals
5 - 4
GK
05/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
3 - 1
GK
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
GK
19/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2 - 3
GK
19/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2 - 3
GK
19/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2 - 3
GK
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
GK
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
GK
11/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
GK
24/11/2013 17:20Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - DHL
4 - 0
GK
27/11/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
1 - 3
GK
05/12/2013 21:30ΚύπελλοΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
GK
18/12/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΕΡΙΦΟΥ
2 - 2
GK
08/01/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - DHL
0 - 1
GK
11/01/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 0
GK
08/02/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 1
GK
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
GK
16/02/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΕΡΙΦΟΥ
4 - 1
GK
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
2 - 4
GK
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
GK
08/03/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
0 - 4
GK
16/03/2014 12:20Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 3
GK
19/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - NORTH UNION
3 - 1
GK
23/03/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 3
GK 
22/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 2
GK
09/04/2014 21:10Β' ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
2 - 1
GK
13/04/2014 17:20Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
0 - 0
GK
27/04/2014 17:20Β' ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 0
GK
27/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 4
GK
18/05/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ALIMOUNDA
3 - 3
GK
18/05/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ALIMOUNDA
3 - 3
GK
01/06/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALIMOUNDA
3 - 3
GK
07/06/2014 18:00Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ALIMOUNDA
3 - 2
GK
07/09/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 2
GK
21/09/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 3
GK
28/09/2014 17:20ΚύπελλοΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - DHL
0 - 4
GK
15/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - CLASS
3 - 4
GK
19/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 2
GK
09/11/2014 09:00Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
0 - 3
GK
09/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 4
GK
09/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - NORTH UNION
3 - 2
GK
16/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
GK
16/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - DHL
2 - 0
GK
22/11/2014 16:30Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΑΠΑΓΟΣ
4 - 2
GK
01/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
GK
01/12/2014 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
8 - 0
GK
03/12/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 0
GK
07/12/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 2
GK
07/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - CLASS
2 - 2
GK
13/12/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - DHL
1 - 2
GK
15/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 3
GK
05/01/2015 21:15Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 1
GK
05/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 5
GK
10/01/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ALIMOUNDA
0 - 5
GK
19/01/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 2
GK
24/01/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
5 - 0
GK
31/01/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 1
GK
01/02/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
10 - 2
GK
02/02/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
1 - 0
GK
13/02/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 8
GK
16/02/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
4 - 3
GK
16/02/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - TRELLEBORG
4 - 5
GK
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
6 - 4
GK
08/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - DHL
0 - 0
GK
15/03/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 3
GK
23/03/2015 21:40Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
GK
28/03/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - DHL
2 - 0
GK
05/04/2015 14:00Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 0
GK
05/04/2015 12:20Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 7
GK
06/04/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
GK
20/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 - 5
GK
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
GK
11/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
3 - 4
GK
18/05/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 6
GK
25/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 4
GK
25/10/2015 13:20Α ΚατηγορίαDHL - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
1 - 2
GK
31/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 2
GK
08/11/2015 18:20Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 2
GK
16/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 2
GK
23/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 6
GK
16/12/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 3
GK
20/12/2015 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 1
GK
06/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 0
GK
25/01/2016 19:45Α ΚατηγορίαROMA - DHL
9 - 1
GK
15/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 2
GK
21/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - DHL
2 - 3
GK
27/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαDHL - ΜΟΣΧΑΤΟ
0 - 1
GK
16/03/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
GK
03/04/2016 15:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 3
GK
10/04/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 2
GK
10/04/2016 18:20Β2 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 0
GK
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαANDALUCIA - DHL
3 - 0
GK
11/05/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 7
GK
18/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 0
GK 
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 1
GK
06/10/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαGOLDEN FC - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
1 - 6
GK
30/11/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - GOLDEN FC
5 - 3
GK
01/12/2016 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
GK
07/12/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαGOLDEN FC - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
13/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
GK
23/09/2017 21:00ΚύπελλοWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
GK
17/10/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
GK
07/02/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - GOLDEN FC
2 - 0
GK