ΡΟΚΚΟΣ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
11/09/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 2
GK
22/09/2013 10:40ΚύπελλοΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
6 - 0
GK  
30/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
GK
30/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
GK
12/10/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
0 - 4
GK 
19/10/2013 18:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 1
GK
27/10/2013 12:20ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 0
GK
03/11/2013 09:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΕΡΙΦΟΥ
2 - 2
GK
10/11/2013 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 1
GK
16/11/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 2
GK
17/11/2013 12:20Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
GK
24/11/2013 10:40Γ' ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 3
GK
23/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
2 - 0
GK
01/12/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
GK
01/12/2013 14:00Β' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
4 - 1
GK
30/11/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 3
GK
08/12/2013 10:40Γ' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 1
GK
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
0 - 2
GK
15/12/2013 09:00Β' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
4 - 2
GK
14/12/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
GK
05/01/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 6
GK
05/01/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 4
GK
12/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 4
GK
12/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 4
GK
12/01/2014 20:40Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 5
GK
11/01/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 1
GK
19/01/2014 10:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 1
GK
18/01/2014 16:30Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
0 - 3
GK
25/01/2014 16:30Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - LODGE FC
2 - 1
GK
26/01/2014 15:40Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 5
GK 
01/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 0
GK
01/02/2014 18:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΕΡΙΦΟΥ
0 - 1
GK
02/02/2014 10:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 1
GK
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
5 - 3
GK
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
GK
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
GK
16/02/2014 12:20Β' ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 6
GK
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
GK
23/02/2014 15:40Β' ΚατηγορίαNOVA ROMA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 6
GK
22/02/2014 16:30Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
0 - 1
GK
26/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - DHL
5 - 2
GK
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
GK
15/03/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 1
GK
20/03/2014 21:15Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
2 - 6
GK
22/03/2014 18:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
3 - 0
GK
23/03/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
GK
26/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 0
GK
26/03/2014 21:10Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
2 - 2
GK
29/03/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
8 - 0
GK
06/04/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 0
GK
06/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 2
GK
06/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
0 - 1
GK
13/04/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΔΕΣΠΟΤΟΙ
3 - 1
GK
13/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
GK
13/04/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4 - 3
GK
26/04/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - CLASS
1 - 1
GK
27/04/2014 09:00Β' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 4
GK
03/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 1
GK
04/05/2014 12:20Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
GK
07/05/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
2 - 8
GK
11/05/2014 10:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 5
GK
11/05/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 2
GK
18/05/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 7
GK
01/06/2014 12:20Β' ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 4
GK
22/06/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 3
GK
07/09/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 2
GK
14/09/2014 15:40Α΄ ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - NORTH UNION
2 - 2
GK
14/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 1
GK
21/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - DHL
1 - 3
GK
24/09/2014 21:10ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 1
GK
27/09/2014 18:00ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 2
GK
27/09/2014 21:10ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
1 - 5
GK
04/10/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
GK
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 1
GK
08/10/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - NORTH UNION
2 - 0
GK
11/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
GK
12/10/2014 09:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 0
GK
19/10/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
GK
19/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
GK
18/10/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALEMAO FC
1 - 1
GK
25/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
4 - 1
GK
26/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
GK
29/10/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
GK
02/11/2014 17:20Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 2
GK
08/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
4 - 2
GK
08/11/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
GK
09/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 4
GK
15/11/2014 16:30Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
1 - 3
GK
16/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
GK
16/11/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 5
GK
16/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 4
GK
16/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - AJAX
6 - 1
GK
22/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
GK
23/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 0
GK
30/11/2014 15:40Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 1
GK
03/12/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 5
GK
06/12/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
8 - 2
GK
13/12/2014 20:30Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - FRIENDS CLUB
0 - 0
GK
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - NORTH UNION
2 - 1
GK
20/12/2014 18:00ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - FRIENDS CLUB
4 - 2
GK
21/12/2014 19:00ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ALEMAO FC
3 - 2
GK
21/12/2014 17:20ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
GK
04/01/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 0
GK
04/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 4
GK
10/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
GK
11/01/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
GK
17/01/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - SIERRA MAESTRA
0 - 3
GK
18/01/2015 10:40Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 2
GK
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
GK
08/02/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 4
GK
08/02/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 2
GK
14/02/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 1
GK
15/02/2015 14:00Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ANDALUCIA
0 - 3
GK
28/02/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
GK
01/03/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 2
GK 
07/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
8 - 2
GK
08/03/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - TRELLEBORG
2 - 1
GK
12/03/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
3 - 3
GK
14/03/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
GK
15/03/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 1
GK
18/03/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 0
GK 
22/03/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
28/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 1
GK
18/04/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
GK
25/04/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 6
GK
04/05/2015 21:20ΚύπελλοΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 3
GK 
10/05/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
6 - 1
GK
16/05/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
6 - 1
GK 
16/05/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
4 - 2
GK
17/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 3
GK
23/05/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - NORTH UNION
4 - 1
GK
24/05/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 3
GK
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSIERRA MAESTRA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 4
GK 
01/06/2015 20:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 5
GK
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
GK
07/09/2015 19:45Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 0
GK
21/09/2015 19:45Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - DHL
4 - 0
GK
28/09/2015 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
GK
03/10/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - RAINBOW
2 - 1
GK
04/10/2015 15:00Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 1
GK
11/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 3
GK
17/10/2015 16:30Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 2
GK
11/11/2015 19:30Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 4
GK
14/11/2015 18:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 2
GK
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
GK
22/11/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
1 - 3
GK
28/11/2015 19:35Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 1
GK
05/12/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
3 - 2
GK
08/12/2015 22:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ALIMOUNDA
1 - 2
GK
20/12/2015 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 2
GK
23/12/2015 19:30Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - RAINBOW
2 - 0
GK
06/01/2016 19:30ΚύπελλοΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 7
GK
10/01/2016 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
GK
17/01/2016 20:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 6
GK
20/01/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - RAINBOW
3 - 1
GK
24/01/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
GK
06/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
GK 
14/02/2016 16:40Α ΚατηγορίαDHL - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 3
GK 
22/02/2016 21:15Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ROMA
0 - 2
GK 
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
2 - 6
GK
05/03/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 3
GK
06/03/2016 15:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
GK 
15/03/2016 21:00ΚύπελλοΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
7 - 1
GK
19/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ALIMOUNDA
0 - 1
GK
20/03/2016 16:40Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 1
GK
21/03/2016 19:45Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 0
GK
30/03/2016 21:20ΚύπελλοSouth Coast Capitals - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 2
GK
02/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - FRIENDS CLUB
1 - 1
GK
02/04/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 0
GK
10/04/2016 18:20Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
11 - 1
GK
17/04/2016 21:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
GK
19/04/2016 21:00Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ROMA
0 - 5
GK
25/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
08/05/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 5
GK
08/05/2016 15:00Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 5
GK
08/05/2016 16:40Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
GK
10/05/2016 21:15Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 2
GK 
22/05/2016 19:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
GK
23/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 3
GK
08/06/2016 20:00Α ΚατηγορίαDHL - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 3
GK
13/06/2016 21:15Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
1 - 5
GK
04/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - PRANVERA
1 - 2
GK
06/09/2016 20:50Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 3
GK
18/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - PRANVERA
3 - 0
GK
24/09/2016 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
0 - 1
GK
25/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαPRANVERA - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
2 - 4
GK
04/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
2 - 1
GK
30/01/2018 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 3
GK
14/03/2018 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 3
GK
25/11/2018 10:30LEAGUE A/W WEEKENDΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
0 - 1
GK