ΚΑΤΣΙΚΑΣ. ΒΑΣΙΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1973

Αγώνες

     
11/09/2013 21:10Β' ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - OLYMPIC ‘89
7 - 0
LM
22/09/2013 19:00ΚύπελλοOLYMPIC ‘89 - ΑΘΗΝΑ 2005
1 - 5
CM
29/09/2013 15:40Β' ΚατηγορίαALIMOUNDA - OLYMPIC ‘89
2 - 1
LM
06/10/2013 14:00Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - OLYMPIC ‘89
9 - 4
LM 
13/10/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
3 - 2
LM 
20/10/2013 17:20Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - OLYMPIC ‘89
3 - 0
LM
23/10/2013 19:30ΚύπελλοFRIENDS CLUB - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
4 - 1
LM  
30/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - FRIENDS CLUB
3 - 0
LM 
03/11/2013 12:20Β' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - OLYMPIC ‘89
5 - 3
LM
09/11/2013 18:00Β' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - OLYMPIC ‘89
1 - 5
LM 
01/12/2013 19:00Β' ΚατηγορίαNOVA ROMA - OLYMPIC ‘89
1 - 1
LM 
07/12/2013 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΑΕΚ ‘96
2 - 1
LM 
14/12/2013 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - AJAX
2 - 1
LM 
29/12/2013 20:40Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - Μυρμιδόνες F.C.
1 - 2
LM 
29/12/2013 20:40Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - Μυρμιδόνες F.C.
1 - 2
LM 
04/01/2014 18:00Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 5
CM 
05/01/2014 20:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
4 - 2
DM
12/01/2014 10:40Β' ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - OLYMPIC ‘89
8 - 1
LM 
19/01/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 5
DM
18/01/2014 19:35Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - OLYMPIC ‘89
0 - 2
LM 
26/01/2014 19:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
7 - 0
DM 
26/01/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
2 - 2
CM
02/02/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - OLYMPIC ‘89
2 - 0
LM 
02/02/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 3
DM
01/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - COBRA F.C.
0 - 0
LM
12/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - South Coast Capitals
0 - 3
CM
12/02/2014 21:10Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 3
LM 
16/02/2014 14:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ANDALUCIA
3 - 1
DM
19/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
2 - 7
DM 
24/02/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
CM 
10/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 2
DM
15/03/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 1
DM
22/03/2014 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2 - 0
LM 
30/03/2014 12:20Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 3
LM 
30/03/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
0 - 1
DM
12/04/2014 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
LM 
13/04/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4 - 3
DM
08/06/2014 14:00Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - SIERRA MAESTRA
1 - 0
LM 
17/09/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - OLYMPIC ‘89
6 - 2
LM 
20/09/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 2
DM
28/09/2014 17:20ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - NORTH UNION
2 - 0
DM
04/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
DM
05/10/2014 12:20Β1 ΚατηγορίαTRELLEBORG - OLYMPIC ‘89
0 - 3
LM
11/10/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - OLYMPIC ‘89
3 - 0
LM 
13/10/2014 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2 - 3
DM 
18/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - SIERRA MAESTRA
3 - 1
LM 
18/10/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 2
DM
27/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
2 - 2
LM 
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
DM
09/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 4
DM
16/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 4
DM
23/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 0
DM
29/11/2014 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ‘96
3 - 2
DM
02/12/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM  
13/12/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
0 - 1
DM
21/12/2014 17:20ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
DM
22/12/2014 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
4 - 0
LM
03/01/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΠΑΠΑΓΟΣ
5 - 2
LM 
04/01/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 2
DM
10/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
DM
11/01/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - OLYMPIC ‘89
4 - 2
LM 
18/01/2015 10:40Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 3
DM
25/01/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - OLYMPIC ‘89
2 - 7
LM
26/01/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
DM
31/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 6
DM
08/02/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - LODGE FC
4 - 2
DM 
15/02/2015 14:00Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - OLYMPIC ‘89
1 - 2
LM  
01/03/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 2
DM
08/03/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - TRELLEBORG
2 - 1
DM
21/03/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - OLYMPIC ‘89
1 - 4
LM
22/03/2015 10:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
0 - 3
DM
05/04/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 5
DM
18/04/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
0 - 2
DM
26/04/2015 12:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 2
DM
29/04/2015 20:30Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 2
DM
16/05/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 3
DM 
20/09/2015 16:40ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 5
DM 
22/09/2015 21:30ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
DM
27/09/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
DM
14/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - LODGE FC
3 - 1
DM 
17/10/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 3
DM 
25/10/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2 - 1
DM
05/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 3
DM
12/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 1
DM
26/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 0
DM
29/11/2015 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 4
DM
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 0
DM
10/01/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
DM  
16/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM
24/01/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - PARTIZANI
0 - 5
DM 
31/01/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 4
DM 
11/02/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM 
14/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
DM  
21/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 7
DM
28/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 3
DM
05/03/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 3
DM 
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
DM
16/03/2016 21:10ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 4
DM
21/03/2016 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
DM
30/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
DM 
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 0
DM
17/04/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 2
DM  
07/05/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - TRELLEBORG
1 - 8
LWB 
11/05/2016 21:25Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
1 - 3
DM
15/05/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 6
DM
21/05/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ALEMAO FC
3 - 5
LWB
25/05/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 1
DM
29/05/2016 17:00Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 0
DM
11/09/2016 13:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
6 - 2
DM 
17/09/2016 19:30ΚύπελλοLOCO FAMILY - LODGE FC
4 - 1
MF
24/09/2016 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
0 - 1
DM 
01/10/2016 19:35Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 1
DM 
08/10/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 4
MF
29/10/2016 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 2
DM 
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
DM 
04/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 0
DM 
07/01/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - LODGE FC
3 - 3
MF  
15/01/2017 11:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
0 - 1
MF
29/01/2017 15:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - DOGGERS F.C.A
4 - 2
MF 
04/02/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - LODGE FC
0 - 0
MF
18/02/2017 19:30Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
DM
28/02/2017 20:15ΚύπελλοΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 6
DM 
05/03/2017 13:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
6 - 1
DM 
11/03/2017 19:35Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 1
DM 
18/03/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - LODGE FC
1 - 2
MF
26/03/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
DM 
09/04/2017 11:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 1
MF  
18/04/2017 21:10ΚύπελλοDOGGERS F.C.A - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
DM 
23/04/2017 10:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - LODGE FC
2 - 2
MF
07/05/2017 15:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 2
MF
07/05/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 2
DM 
13/05/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 1
MF
24/09/2017 13:20ΚύπελλοΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 7
CB 
25/09/2017 21:15ΚύπελλοLODGE FC - INTERNATIONAL PLAYERS
5 - 0
MF
01/10/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
1 - 2
CB 
05/10/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - LODGE FC
3 - 6
MF
08/10/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 5
CB
15/10/2017 20:10Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 5
CB
29/10/2017 18:20ΚύπελλοLODGE FC - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
8 - 4
MF 
15/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
MF 
10/12/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 6
LM 
14/01/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
LM
04/02/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 5
LM 
11/02/2018 11:40Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2 - 1
LM
25/02/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 0
LM
18/03/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 1
LM 
18/03/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 1
LM 
22/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - LODGE FC
1 - 2
LM
21/04/2018 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 1
LM
29/04/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
7 - 1
LM