ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1993

Αγώνες

     
15/09/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - AJAX
2 - 5
GK
21/09/2013 21:10ΚύπελλοΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - AJAX
4 - 1
GK
13/10/2013 17:20Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - AJAX
0 - 8
GK
20/10/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - AJAX
1 - 3
GK
03/11/2013 17:20Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - AJAX
0 - 0
GK
28/11/2013 21:00Β' ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - AJAX
1 - 3
GK
08/12/2013 19:00Β' ΚατηγορίαNOVA ROMA - AJAX
2 - 4
GK
14/12/2013 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - AJAX
2 - 1
GK 
19/12/2013 21:15Β' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - AJAX
4 - 7
GK 
29/12/2013 14:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΕΚ ‘96
3 - 1
GK
05/01/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΜυρμιδόνες F.C. - AJAX
2 - 1
GK
29/01/2014 21:10Β' ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - AJAX
2 - 2
GK
09/02/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - AJAX
0 - 3
GK
16/02/2014 19:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΔΕΣΠΟΤΟΙ
2 - 0
GK
23/02/2014 10:40Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
2 - 0
GK
26/02/2014 19:30Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - AJAX
0 - 0
GK
09/03/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ALIMOUNDA
7 - 3
GK
16/03/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 6
GK
23/03/2014 19:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
GK
30/03/2014 19:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
0 - 0
GK
05/04/2014 18:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
2 - 3
GK
13/04/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 2
GK
13/04/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 2
GK
26/04/2014 18:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
GK
15/06/2014 19:00Β' ΚατηγορίαAJAX - SIERRA MAESTRA
1 - 3
GK
22/06/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 3
GK
25/06/2014 21:10Β' ΚατηγορίαAJAX - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 2
GK
08/09/2014 20:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - AJAX
4 - 0
GK
18/09/2014 21:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - AJAX
3 - 1
GK
25/09/2014 21:00ΚύπελλοAJAX - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 0
GK
04/10/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - AJAX
0 - 2
GK
12/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαAJAX - DHL
1 - 2
GK
19/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - AJAX
2 - 2
GK
25/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαAJAX - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
GK
01/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - AJAX
0 - 2
GK
16/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - AJAX
6 - 1
GK
22/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαAJAX - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 7
GK
24/10/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
0 - 2
GK
08/11/2015 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 5
GK
29/11/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 3
GK
05/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 3
GK
10/12/2015 22:00Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 1
GK
14/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 9
GK
22/12/2015 20:15ΚύπελλοΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - DHL
4 - 3
GK
06/01/2016 19:30ΚύπελλοΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 7
GK
11/01/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 4
GK
16/01/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
3 - 1
GK
23/01/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 11
GK
30/01/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ
9 - 2
GK
14/02/2016 20:00Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
9 - 1
GK
21/02/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 1
GK
05/03/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
11 - 1
GK
12/03/2016 19:35ΚύπελλοΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
3 - 1
GK
23/03/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 0
GK
09/04/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ
0 - 2
GK
16/04/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
0 - 0
GK
20/04/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 6
GK
01/10/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
13 - 2
GK
09/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
1 - 2
GK
09/10/2016 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
1 - 6
GK
16/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ALEMAO FC
0 - 7
GK
05/11/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 5
GK
23/09/2017 21:00ΚύπελλοWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
GK
05/10/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
GK 
16/10/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
GK
25/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - WEST PRIEST
2 - 1
GK
04/12/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - WEST PRIEST
3 - 2
GK
21/01/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
0 - 6
GK
12/02/2018 21:10Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
GK 
28/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - WEST PRIEST
4 - 1
GK
07/03/2018 19:35Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ
1 - 2
GK
10/10/2018 21:20B2 LeagueΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - WEST PRIEST
2 - 5
GK