GIOUSEF ΓΡΗΓΟΡΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
21/09/2013 18:00ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
3 - 1
CM
28/09/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 0
FW
06/10/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαPARKING CAFE ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
FW
13/10/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
6 - 2
FW 
03/11/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 4
FW
10/11/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ANDALUCIA
2 - 1
FW
13/11/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
2 - 1
FW
30/11/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 3
FW 
08/12/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 3
FW
25/11/2013 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 0
FW
15/12/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 2
FW 
21/12/2013 19:35ΚύπελλοCOBRA F.C. - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 0
FW
20/10/2013 17:20Γ' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
FW
12/01/2014 20:40Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - NOVA ROMA
0 - 2
RW
19/01/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 5
RM
18/01/2014 19:35Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - OLYMPIC ‘89
0 - 2
SS
26/01/2014 17:20Β' ΚατηγορίαSPORTING CLUB - NOVA ROMA
0 - 0
RW
26/01/2014 19:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
7 - 0
RM
02/02/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - NOVA ROMA
6 - 1
RW
02/02/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 3
RM 
16/02/2014 14:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ANDALUCIA
3 - 1
RM 
19/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
2 - 7
RM
10/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 2
RM
15/03/2014 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 1
RM 
23/03/2014 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 3
RM
24/04/2014 21:30ΚύπελλοΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 0
LB 
27/04/2014 10:40Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
LB
13/09/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
2 - 3
CM
20/09/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 2
RM
21/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 7
CM
28/09/2014 17:20ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - NORTH UNION
2 - 0
RM
01/10/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
CM
04/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
RM  
13/10/2014 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2 - 3
RM
18/10/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 2
RM  
02/11/2014 17:20Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 2
RM
09/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 4
RM   
29/11/2014 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΙΑ FC
3 - 2
RM  
02/12/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
RM
13/12/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
0 - 1
RM
18/01/2015 14:00Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ANDALUCIA
4 - 1
RM 
25/01/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - OLYMPIC ‘89
2 - 7
RM 
01/02/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - TRELLEBORG
1 - 1
RM
07/02/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
1 - 2
RM
15/02/2015 14:00Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - OLYMPIC ‘89
1 - 2
RM
25/03/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
RM
19/04/2015 10:40Β1 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - OLYMPIC ‘89
0 - 0
RM
26/04/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ALEMAO FC
3 - 5
RM
10/05/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - OLYMPIC ‘89
3 - 2
RM
17/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 3
CM
17/05/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - LODGE FC
4 - 3
RM 
24/05/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - OLYMPIC ‘89
0 - 2
RM
20/09/2015 16:40ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 5
RB 
23/09/2015 21:10ΚύπελλοΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
5 - 5
RB
27/09/2015 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 3
RB 
04/10/2015 15:00Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 1
RB
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 3
RB
11/10/2015 16:40Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 4
RB
15/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
RB
17/10/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 3
RB
21/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
RB
25/10/2015 21:30Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - TRELLEBORG
3 - 1
RB 
28/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 - 0
RB
02/11/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 2
RB
08/11/2015 16:40Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ALEMAO FC
2 - 3
RB
12/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 1
RB
26/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 - 3
RB
29/11/2015 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 4
DM
01/12/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
0 - 5
RB 
02/12/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 3
DM
06/12/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
DM
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 0
DM
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
3 - 0
RB
10/01/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
DM
16/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM
21/01/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - LODGE FC
8 - 2
RB
24/01/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - PARTIZANI
0 - 5
DM
28/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 9
RB
14/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
DM 
17/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 0
RB
21/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 7
DM
28/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 3
DM
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
RB
21/03/2016 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
DM
23/03/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 4
RB
30/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
DM
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 0
RB
17/04/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 2
DM 
21/04/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
RB
05/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 0
RB
11/05/2016 21:25Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
1 - 3
DM
15/05/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 6
DM
19/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 4
RB
25/05/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 1
DM
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
LB
11/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - CLASS
2 - 6
LB 
18/09/2016 16:40ΚύπελλοΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 4
DM
25/09/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
3 - 5
DM 
02/10/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 2
DM
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
LB 
13/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
LB
20/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
2 - 2
LB 
23/10/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3 - 2
DM
30/10/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 6
DM 
27/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
LB
03/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - CLASS
4 - 2
LB
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
LB
13/11/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ALEMAO FC
4 - 2
DM
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
LB
20/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 4
DM
20/11/2016 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
3 - 1
LB
30/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
LB
04/12/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 7
DM
08/12/2016 20:50Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - CLASS
0 - 5
LB
15/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
LB
05/01/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 3
LB 
08/01/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 1
DM
12/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 1
LB
19/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
0 - 6
LB
05/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 - 2
DM
16/02/2017 20:10Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
4 - 0
LB
12/03/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM
09/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
5 - 1
LB
09/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
5 - 1
LB
30/04/2017 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 3
LB
07/05/2017 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 0
DM
28/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ
1 - 4
RB
26/10/2017 21:00Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΔΑΦΝΗ
2 - 2
RB
26/11/2017 18:20Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
2 - 0
RB
15/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
FW
22/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - LODGE FC
1 - 2
FW
29/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
FW
03/10/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEKEL CAMINITO - South Coast Capitals
3 - 1
FW
16/10/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - EL CAMINITO
7 - 1
FW
21/10/2018 16:40B1 LeagueΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
FW
29/10/2018 21:15B2 LeagueCITY - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
FW
05/11/2018 21:20B2 LeagueLOCO FAMILY - CITY
0 - 4
FW 
20/11/2018 21:15B2 LeagueΩΡΙΩΝΑΣ - CITY
0 - 3
FW
03/12/2018 21:15B2 LeagueΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CITY
0 - 3
FW
14/01/2019 21:00B2 LeagueΟΠΑΠ - CITY
1 - 0
FW
21/01/2019 21:30B2 LeagueCITY - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
FW
04/02/2019 20:00B2 LeagueLOS SKOUPI FC - CITY
5 - 4
FW
27/02/2019 21:20B2 LeagueCITY - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 4
FW
18/03/2019 21:20B2 LeagueCITY - LOCO FAMILY
4 - 1
FW
17/10/2019 21:30B2 LeagueCITY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
FW
07/11/2019 21:35B2 LeagueCITY - MINERVA MARINE
4 - 0
FW
20/11/2019 21:35B2 LeagueCITY - ΙΚΑΡΟΣ
3 - 3
FW