ΚΕΣΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
12/10/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CF 
19/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 2
CF
26/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
CF 
09/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
6 - 4
CF  
16/11/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 5
CF 
22/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
CF  
29/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
CF
21/12/2014 15:40ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
3 - 3
CF
07/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
3 - 1
CF   
17/01/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 0
CF
25/01/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - NORTH UNION
4 - 1
CF
14/02/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CF  
01/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
5 - 0
CF    
15/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 2
CF 
22/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CF
05/04/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
7 - 2
CF   
18/04/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CF
06/05/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - SIERRA MAESTRA
2 - 4
CF 
13/05/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 2
CF 
09/09/2015 19:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 5
CF 
20/09/2015 10:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
4 - 1
CF    
27/09/2015 18:20Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CF 
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
CF  
18/10/2015 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 5
CF 
08/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
CF 
29/11/2015 15:00Α ΚατηγορίαDHL - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
CF  
07/12/2015 21:15Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
2 - 2
CF   
16/12/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 0
CF
20/12/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 4
CF 
10/01/2016 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
CF
17/01/2016 15:00Α ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 4
CF
31/01/2016 20:00Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
CF
15/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
CF
24/02/2016 21:10ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
3 - 4
CF
27/02/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
CF
06/03/2016 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
3 - 2
CF 
14/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 2
CF   
19/03/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 1
CF
10/04/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
CF
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
CF   
23/04/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 4
CF 
08/05/2016 21:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CF
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - DHL
1 - 0
CF  
24/09/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 6
CF
01/10/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
13 - 2
CF
01/10/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
13 - 2
CF
01/10/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
13 - 2
CF
08/10/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΑΓΟΝΗΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 4
CF
16/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 0
CF  
22/10/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 4
CF   
30/10/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - BLUE
2 - 4
CF
05/11/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 5
CF 
13/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 1
CF  
03/12/2016 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
9 - 2
CF 
10/12/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 2
CF 
17/12/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
2 - 1
CF 
07/01/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 4
CF 
14/01/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
CF 
21/01/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
6 - 1
CF 
28/01/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 12
CF 
04/02/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
0 - 0
CF 
12/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
CF 
18/02/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
5 - 0
CF 
05/03/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαBLUE - ΑΣΤΕΡΑΣ
5 - 1
CF 
11/03/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
4 - 1
CF   
18/03/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 1
CF 
02/04/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 1
CF 
08/04/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 5
CF
22/04/2017 20:30Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
3 - 0
CF 
11/09/2017 21:20Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
CF 
20/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
CF 
12/10/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 3
DM     
14/10/2017 18:00Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 5
CF   
21/10/2017 18:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 4
CF 
11/11/2017 19:35Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ANDALUCIA
0 - 2
CF
18/11/2017 19:35Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 4
CF 
09/12/2017 19:35Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 1
CF 
17/12/2017 18:20Α ΚατηγορίαUNION EUROBANK - ΑΣΤΕΡΑΣ
7 - 1
CF