PETKO ANDY

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
06/09/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
1 - 3
GK
06/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
0 - 2
GK
13/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 1
GK
18/09/2014 21:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - AJAX
3 - 1
GK 
21/09/2014 10:40Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
2 - 3
GK
27/09/2014 21:10ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
1 - 5
GK
04/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
GK
15/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - CLASS
3 - 4
GK
25/10/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
GK
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
GK
02/11/2014 15:40Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 4
CF 
09/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
15/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - CLASS
0 - 1
GK 
19/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 4
GK
23/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 0
GK
29/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 0
GK
07/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - CLASS
2 - 2
GK
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
3 - 2
GK
21/12/2014 17:20ΚύπελλοCLASS - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 1
GK
04/01/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 2
GK  
10/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
8 - 2
GK
18/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
0 - 3
GK
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
GK 
26/01/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
GK 
31/01/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 2
GK 
31/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
2 - 1
GK 
14/02/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
15/02/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ALIMOUNDA
0 - 3
GK
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΙΚΑΡΟΣ - CLASS
1 - 4
GK
28/02/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - CLASS
2 - 6
GK
02/03/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 3
GK
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
GK
08/03/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 4
GK
08/03/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
6 - 2
GK
14/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
0 - 0
GK 
15/03/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 3
GK
28/03/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
4 - 2
GK
29/03/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 4
GK
04/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SIERRA MAESTRA
0 - 0
GK
05/04/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
GK
08/04/2015 21:45ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 1
GK
15/04/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 1
GK 
25/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
GK 
26/04/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 3
GK
03/05/2015 19:00ΚύπελλοCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
GK
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - DHL
2 - 0
GK
09/05/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 3
GK 
17/05/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 1
GK
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
GK
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 2
GK
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
GK
06/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
1 - 3
GK
20/09/2015 16:40ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 5
GK
22/09/2015 21:30ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
GK
23/09/2015 21:10ΚύπελλοΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
5 - 5
GK
27/09/2015 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 3
GK 
27/09/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
GK
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 3
GK
11/10/2015 16:40Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 4
GK
14/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - LODGE FC
3 - 1
GK
15/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
GK
17/10/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 3
GK
21/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
GK
25/10/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2 - 1
GK
02/11/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 2
GK
03/11/2015 21:10Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 2
GK
04/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 6
GK
05/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 3
GK
12/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 1
GK
26/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 0
GK
29/11/2015 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 4
GK  
02/12/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 3
GK
06/12/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
GK
08/12/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 3
GK
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 0
GK
10/01/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
GK
24/01/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - PARTIZANI
0 - 5
GK
11/02/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
GK
14/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
2 - 1
GK
21/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 7
GK
24/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
GK
28/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 3
GK
09/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 2
GK
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
GK
13/03/2016 13:20ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 4
GK 
21/03/2016 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
GK
29/03/2016 21:00ΚύπελλοΑΕΚ ‘96 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
GK 
30/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
GK  
03/04/2016 15:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ANDALUCIA
2 - 1
GK
10/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
GK
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 0
GK
14/04/2016 21:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 1
GK
17/04/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 2
GK
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
GK
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
GK 
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 0
GK
11/05/2016 21:25Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
1 - 3
GK
15/05/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 6
GK
18/05/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 4
GK
25/05/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 1
GK 
25/05/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 1
GK
29/05/2016 17:00Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 0
GK
08/06/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 0
GK 
15/06/2016 20:00ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
GK
25/06/2016 18:30ΦιλικάΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 0
GK
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
GK 
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
GK
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
GK
07/09/2016 19:30Α ΚατηγορίαROMA - ΙΚΑΡΟΣ
5 - 1
GK
11/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
GK
13/09/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 3
GK
18/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαROMA - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
5 - 0
GK
24/09/2016 19:35Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
GK
01/10/2016 19:35Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 1
GK
02/10/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 2
GK
03/10/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 1
GK
04/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ROMA
0 - 6
GK
12/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - South Coast Capitals
2 - 0
GK
18/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ROMA
0 - 4
GK
23/10/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3 - 2
GK
23/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 2
GK
25/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
GK
30/10/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 6
GK
01/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA
1 - 2
GK 
06/11/2016 13:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 2
GK
08/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - PRANVERA
0 - 0
GK
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 6
GK
10/11/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - LODGE FC
1 - 4
GK
13/11/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ALEMAO FC
4 - 2
GK
20/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 4
GK
27/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - BLUE
2 - 4
GK
04/12/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 7
GK
11/12/2016 18:20Α ΚατηγορίαROMA - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
10 - 1
GK
18/12/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 5
GK
20/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ROMA
0 - 3
GK
08/01/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 1
GK
17/01/2017 21:30Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ROMA
1 - 4
GK
29/01/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
3 - 1
GK
05/02/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαBLUE - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 1
GK 
05/02/2017 21:40Α ΚατηγορίαROMA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
GK
05/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 - 2
GK
12/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
GK
19/02/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 7
GK
23/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαROMA - CLASS
4 - 1
GK
05/03/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
9 - 1
GK
05/03/2017 21:30Α ΚατηγορίαROMA - ALIMOUNDA
5 - 0
GK
12/03/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 4
GK
12/03/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
GK
16/03/2017 21:00ΚύπελλοΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ALIMOUNDA
1 - 1
GK
19/03/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
GK
21/03/2017 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
1 - 0
GK
26/03/2017 12:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ALEMAO FC
3 - 1
GK
26/03/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 2
GK
02/04/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαBLUE - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
5 - 1
GK
09/04/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
1 - 1
GK
22/04/2017 20:30Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
3 - 0
GK 
07/05/2017 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 0
GK
20/05/2017 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - LODGE FC
8 - 3
GK 
27/05/2017 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
GK
05/06/2017 20:40SUMMER CUP GROUP C 2017ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 4
GK
03/09/2017 20:30Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
3 - 1
GK
18/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 1
GK
17/09/2017 20:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 3
GK
01/10/2017 20:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 3
GK
01/10/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 1
GK
15/10/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 7
GK 
15/10/2017 18:40Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 3
GK 
22/10/2017 13:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 2
GK
29/10/2017 16:40ΚύπελλοΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
5 - 0
LB
12/11/2017 18:20Α ΚατηγορίαUNION EUROBANK - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 0
GK
23/11/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
8 - 3
GK
30/11/2017 21:30Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
0 - 1
GK
03/12/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 2
GK
07/12/2017 21:00Α ΚατηγορίαROMA - ANDALUCIA
3 - 0
GK
10/12/2017 16:55Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
4 - 0
LB 
10/12/2017 16:55Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
4 - 0
LB 
17/12/2017 21:30Α ΚατηγορίαROMA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 1
GK 
07/01/2018 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
0 - 6
GK
10/01/2018 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 2
GK
14/01/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
0 - 1
LB
28/01/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
5 - 4
GK
04/02/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 5
LB 
11/02/2018 16:40Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
4 - 2
GK 
25/02/2018 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 0
GK 
28/02/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ROMA
1 - 1
GK 
04/03/2018 15:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ANDALUCIA
3 - 2
GK
04/03/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3 - 3
GK
07/03/2018 21:20Α ΚατηγορίαROMA - South Coast Capitals
3 - 0
GK
11/03/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
4 - 1
LB
13/03/2018 21:40Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ROMA
1 - 5
GK
18/03/2018 13:20Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 0
GK
18/03/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
2 - 2
LB
20/03/2018 21:00Α ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ROMA
3 - 4
GK
24/03/2018 19:30Α ΚατηγορίαROMA - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 0
GK
01/04/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
4 - 1
LB
15/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - UNION EUROBANK
0 - 4
GK
25/04/2018 21:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 3
GK
29/04/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 5
GK 
06/05/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
1 - 0
GK
20/05/2018 18:20ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 0
GK
20/05/2018 20:00Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 0
GK
30/05/2018 21:30Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - South Coast Capitals
4 - 2
GK
09/09/2018 18:20LEAGUE A/W WEEKENDΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 2
GK