ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1999

Αγώνες

     
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
0 - 2
RB 
15/12/2013 20:40Α' ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
RB 
22/01/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
3 - 1
LB 
02/02/2014 10:40Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ANDALUCIA
0 - 3
LWB
02/02/2014 12:20Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
5 - 6
LB
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
5 - 3
RB 
12/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - South Coast Capitals
0 - 3
LWB
12/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
3 - 0
LB
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
2 - 4
LB 
12/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - COBRA F.C.
2 - 4
LB
12/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - COBRA F.C.
2 - 4
LB
19/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
1 - 5
LB 
06/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 2
LB
09/04/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
1 - 1
LB
21/05/2014 19:30Α' ΚατηγορίαDHL - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
5 - 10
LB
24/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
RB 
28/05/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
1 - 1
LB
04/10/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
AM
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 1
CM
19/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - AJAX
2 - 2
CM
25/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
4 - 1
AM
02/11/2014 17:20Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 2
AM
16/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
AM
23/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
AM
30/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
AM 
07/12/2014 19:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 1
AM  
21/12/2014 17:20ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
AM  
03/01/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 3
AM 
11/01/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 3
AM 
19/01/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
0 - 2
AM
25/01/2015 12:15Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 4
AM
26/01/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
AM 
08/02/2015 09:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
AM 
15/02/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ALIMOUNDA
0 - 3
AM
15/03/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
AM
22/03/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 1
AM
29/03/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΙΜΒΡΟΣ
7 - 2
AM
05/04/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 2
AM  
19/04/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 11
AM  
09/05/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
AM 
17/05/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΕΚ ‘96
1 - 9
AM
26/09/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 2
SS
10/10/2015 19:35Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
10 - 2
SS  
28/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 - 0
AM  
22/11/2015 13:20Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
1 - 7
SS
13/12/2015 15:00Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 1
AM    
22/12/2015 20:15ΚύπελλοΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - DHL
4 - 3
SS   
11/01/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 4
SS
16/01/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
3 - 1
SS  
30/01/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ
9 - 2
SS 
07/02/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 5
AM
14/02/2016 20:00Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
9 - 1
SS
18/02/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
5 - 4
AM   
21/02/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 1
SS 
20/03/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΕΚ ‘96
4 - 9
SS  
23/02/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
CM
02/04/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 4
SS  
09/04/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ
0 - 2
SS
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 2
SS
04/05/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 8
AM  
07/05/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - TRELLEBORG
1 - 8
SS
16/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
9 - 3
SS    
21/05/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ALEMAO FC
3 - 5
SS 
18/09/2016 15:00ΚύπελλοΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 2
SS 
16/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
0 - 3
SS
22/10/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
6 - 5
SS
30/10/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - DOGGERS F.C.A
0 - 2
SS
05/11/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 5
SS
13/11/2016 13:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
3 - 1
SS  
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
RB
27/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 3
SS 
04/12/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 7
SS 
08/01/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ALEMAO FC
3 - 5
SS 
15/01/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
4 - 2
SS
09/04/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
1 - 1
SS   
22/05/2017 21:25SUMMER CUP GROUP C 2017ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 2
LB
29/05/2017 21:10SUMMER CUP GROUP C 2017ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
LB
04/02/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 2
SS
13/02/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 0
RB
21/03/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ
2 - 8
DF